Sigulda 22°C
Grozs

Vakances 2024/ Aicinām darbā

AICINĀM DARBĀ VELO NOMAS DARBINIEKU

Tev patīk darbs ar cilvēkiem un velosipēdi? Piesakies VELO NOMAS DARBINIEKA vakancei Sigulda Adventures! Meklējam darbiniekus aktīvajai sezonai (jūnijs-oktobris) Smart bike elektrisko velosipēdu nomā.

Darba vieta: Sigulda, Jāņa Poruka iela 14

PIENĀKUMI:

• klientu apkalpošana

• pārvaldīt un administrēt mūsu rezervācijas sistēmu un komunikācijas kanālus (darbs ar datoru, telefonu)

• velosipēdu izsniegšana klientam, uzturēšana kārtībā

• iedrošināt klientus mūsu pakalpojumu izmantošanai

PRASĪBAS:

• brīvi sazināties latviešu un angļu valodā

• organizatoriskās spējas• datorprasmes, darbs ar kases aparātu

• augsta atbildības sajūta• pozitīva dzīves uztvere un draudzīga attieksme

MĒS PIEDĀVĀJAM:

• mūsdienīgu darba vidi

• darbu maiņās (vienas maiņas garums līdz 8h), tajā skaitā arī brīvdienās (ērti savienot arī ar studiju grafiku

• sezonālu darbu no jūnija līdz oktobrim (darba dienu skaits mēnesī mainīgs atbilstoši sezonas noslodzei)

• labu un motivējošu atalgojumu (sākot no 30,00 EUR/neto dienā + piemaksas no apgrozījuma)

• pozitīvi uzlādējošu darba vidi un aizraujošu vasaru

Darba uzsākšana nekavējoties vai savstarpēji vienojoties. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas un esi pārliecināts, ka Tu mūsu klientiem spēsi sniegt izcilu servisu, sūti savu CV uz e-pastu info@siguldaadventures.com ar norādi temātā PIETEIKUMS NOMAS VAKANCEI līdz 2024. gada 16. jūnijam!

Ja tev patīk darbs kustībā un piedzīvojumu tūrisms, tad aicinām pievienoties mūsu komandai ATRAKCIJU NOMAS DARBINIEKU

PIENĀKUMI:

– inventāra (piepūšamo atrakciju un laivu) sagatavošana darbam, apkope pirms un pēc pasākumiem

– atrakciju piegāde klientam (transporta vadīšana) un uzstādīšana, pēc vajadzības asistēšana pasākuma/ brauciena laikā, laivotāju sagaidīšana un laivu nodošana;

– klientu instruēšana par pakalpojumu un inventāra izmantošanu.

PRASĪBAS:

– B kategorijas autovadītāja apliecība;

– latviešu, vēlamas angļu sarunu valodas zināšanas;

– fiziskā izturība;

– laipna, pozitīva un atbildīga personība;

– rūpība pret uzticētajiem darba pienākumiem.

PIEDĀVĀJAM:

– darbu no jūnija līdz oktobrim;

– elastīgu darba grafiku – darbu maiņās, tajā skaitā arī brīvdienās (ja ir aktuāli iespējams savienot ar citu darbu);

– mainīgu un pielāgojamu darba noslodzi atbilstoši klientu rezervācijām;

– motivējošu atalgojumu, sākot no 800 EUR/ neto mēnesī.

DARBA VIETA: Pienākumu veikšana uz vietas: Siguldā

Atrakciju piegāde klientiem: visa Latvija (darba transports tiek nodrošināts)

Ja esi gatavs kļūt par mūsu atbildīgo kolēģi, sūti savu CV uz e-pastu: info@siguldaadventures.com līdz 2024. gada 2. jūnijam, tematā norādot: “PIETEIKUMS NOMAS DARBINIEKA VAKANCEI”.

Izvēlies piedzīvojumu dāvanu karti šeit

Bungee

99 € 149 €

Zērglis

79 € 129 €

Vagoniņš

12 € 19 € 50 € 62 €

Aerodium

23 € 35 € 47 € 59 €

Smartbike

49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Brauciens ar jahtu

250 € 500 € 750 € 1200 €

Happy Ending piknika telts

Atrakciju noma

Adventures' zone

19 € 24 € 26 € 29 €

Mūsu partneri

Skydive Latvia

225 € 399 € 840 €

KLIKK