Sigulda 0°C
Grozs

Vakances 2024/ Aicinām darbā

Tev patīk piedzīvojumi un darbs ar cilvēkiem? Piesakies ADMINISTRATORA vakancei pie mums – Sigulda Adventures! Meklējam darbiniekus aktīvajai sezonai (maijs-oktobris) – PIEDZĪVOJUMU ADMINISTRATORUS:
• Pakalpojumu – gumijlēkšanas un zipline – apkalpošanā
• Smart bike elektrisko velosipēdu nomā

Darba vieta: Sigulda, Jāņa Poruka iela 14

PIENĀKUMI:
• klientu apkalpošana
• pārvaldīt un administrēt mūsu rezervācijas sistēmas un komunikācijas kanālus (darbs ar datoru, telefonu)
• iedrošināt klientus mūsu pakalpojumu izmantošanai

PRASĪBAS:
• brīvi sazināties latviešu un angļu valodā
• organizatoriskās spējas
• datorprasmes, darbs ar kases aparātu
• augsta atbildības sajūta
• pozitīva dzīves uztvere un draudzīga attieksme

MĒS PIEDĀVĀJAM:
• mūsdienīgu darba vidi
• lieliskus kolēģus
• darbu maiņās (vienas maiņas garums no 6h līdz 12h), tajā skaitā arī brīvdienās
• sezonālu darbu no maija līdz oktobrim (darba dienu skaits mēnesī mainīgs atbilstoši sezonas noslodzei), iespējams ērti apvienot arī ar studijām

• labu un motivējošu atalgojumu
• pozitīvi uzlādējošu darba vidi un aizraujošu vasaru

Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas un esi pārliecināts, ka Tu mūsu klientiem spēsi sniegt izcilu servisu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu info@siguldaadventures.com ar norādi temātā PIETEIKUMS ADMINISTRATORA VAKANCEI līdz 2024. gada 17. aprīlim!

Izvēlies piedzīvojumu dāvanu karti šeit

Turbo Zērglis

79 € 129 €

Bungee

Ziemas Lēciens 99 € 149 €

Zērglis

79 € 129 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Aerodium

23 € 35 € 47 € 59 €

Smartbike

49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Brauciens ar jahtu

250 € 500 € 750 € 1200 €

Happy Ending piknika telts

Atrakciju noma

Adventures' zone

17 € 24 € 24 € 27 €

Mūsu partneri

Skydive Latvia