Sigulda 25°C
Grozs

Dāvanu kartes svētkos

AIZRAUJOŠAS DĀVANAS IKVIENAI GAUMEI

Ja esi unikālas un aizraujošas dāvanas meklējumos, mums ir ko piedāvāt – DĀVINI PIEDZĪVOJUMU! Pie mums – SIGULDA ADVENTURES – Tu atradīsi dāvanu kartes unikāliem piedzīvojumiem, kas jau ir iedvesmojuši un aizrāvuši tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Bungee

99 € 149 €

Zērglis

79 € 129 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Aerodium

23 € 35 € 47 € 59 €

Smartbike

49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Brauciens ar jahtu

250 € 500 € 750 € 1200 €

Happy Ending piknika telts

Atrakciju noma

Adventures' zone

19 € 24 € 26 € 29 €

Šeit Tu vari iegādāties dāvanu kartes:

  • dāvanu karte lēcienam ar gumiju no Siguldas vagoniņa – vienīgā vieta Baltijā un viena no divām vietā visā Eiropā, kur lēcienu ar gumiju ir iespējams izpildīt no gaisa trošu ceļa vagoniņa
  • dāvanu karte lidojumam ar zipline ZĒRGLIS – pirmā un joprojām vienīgā vieta pasaulē, kur brauciens ar zipline notiek pa vagoniņa gaisa ceļu
  • dāvanu karte lidojumam AERODIUM Sigulda – īsts lidojums pie vēja tuneļu industrijas aizsācējiem un profesionāļiem
  • dāvanu karte braucienam ar vagoniņu – ainavas baudījums virs koku galotnēm braucienā ar senāko vagoniņu visā Baltijā

un citiem aizraujošiem piedzīvojumiem. 

Pērc dāvanu karti online šeit un saņem to e-pastā pēc apmaksas veikšanas vienas minūtes laikā vai izvēlies sūtīšanu ar Omniva un saņem dizaina karti sev tuvākajā Omniva pakomātā. Izcila dāvana, ātra un ērta tās iegāde.

P.s. Vai Tu jau dzirdēji, ka mūsu piedzīvojumu dāvanu kartes ir derīgas 100 gadu?! Jā, tā tiešām ir – 100 gadi no dāvanu kartes iegādes dienas jeb pārfrāzējot: mēs neierobežojam dāvanu karšu izmantošanas termiņu. Satriecoši, vai ne?

Dāvinot piedzīvojumu, Tu dāvini patiesas emocijas, kas paliks atmiņā vienmēr un šī ir Tava visu laiku labākā dāvanas izvēle.