Sigulda 29°C
Grozs

Sūtīšana ar Omniva: Noteikumi

Pasūtījuma noformēšana: Ja vēlies saņemt dāvanu karti dizaina kartes formātā, noformējot pasūtījumu veic atzīmi “Vēlos saņemt dāvanu karti uz Omniva pakomātu”. Pirms apmaksas veikšanas, norādi sev vēlamo Omnivas pakomātu sūtījuma saņemšanai no piedāvātā pakomātu saraksta.

Cena: Sūtīšana ar Omniva ir papildu maksas pakalpojums, tā cena norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī. Omnivas pakalpojuma cena pasūtījumam tiek piemērota vienu reizi, neatkarīgi no iegādātā dāvanu karšu daudzuma.

Pasūtījuma apstiprinājums: Kad esi veicis pasūtījuma apmaksu, Tu saņemši e-pastu ar iegādāto dāvanu karti elektroniskā formātā. Elektroniskās formāta (.pdf) dāvanu karte, kas tiek pievienota šim e-pastam satur tādu pašu dāvanu kartes identifikācijas kodu kā dizaina dāvanu karte, ko saņemsiet sūtījumā ar Omniva. Ja izmantojat dizaina karti, šo e-pasta pielikumu var ignorēt.

Pasūtījuma izsūtīšana: Kad pasūtījums būs noformēts, Tu saņemsi informatīvu e-pastu ar ziņu, ka pasūtījums ir izsūtīts un pasūtījuma izsekošanas kodu. Tu vari sekot sūtījuma ceļam Omniva mājas lapā: https://www.omniva.lv/ zem “Sūtījuma izsekošana” ievadot e-pastā saņemto sūtījuma numuru.

Piegādes laiks: mēs veicam pasūtījumu noformēšanu un nodošanu Omniva komandai katru darba dienu (no pirmdienas līdz piektdienai). Pasūtījuma piegādes laiks ir atkarīgs no Omnivas komandas darba un noslogotības – parasti tās ir 2-3 darba dienas (svētku vai īpašu akciju laikā piegāde var notikt ilgāk).

Pasūtījuma atteikuma tiesības: Klientam ir tiesības atteikties no iegādātā pakalpojuma 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, ja iegādātais pakalpojums nav šo 14 dienu laikā tikts izmantots. Klientam ir pienākums informēt SIGULDA ADVENTURES par atteikumu, nosūtot elektronisku paziņojumu uz e-pasta adresi info@siguldaadventures.com, tajā norādot dāvanu kartes pircēja vārdu, uzvārdu, bankas konta numuru, no kura veikta apmaksa par pirkumu un pievienojot pielikumā iegādāto pakalpojuma dāvanu karti elektroniskā formātā. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, skaitot no dienas, kad Klients ir ieguvis valdījumā www.siguldaadventures.com iegādāto dāvanu karti vai trešā persona, kuru Klients ir norādījis pirkuma iegādes procesā, ir ieguvusi šo dāvanu karti valdījumā jeb dāvanu karte vai apstiprinājums par pakalpojuma iegādi ir nosūtīts uz Klienta norādīto e-pasta adresi pēc apmaksas veikšanas. Ja paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu Klients nosūtīs pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, tiks uzskatīts, ka atteikuma tiesību termiņš ir ievērots. Atteikuma gadījumā, tiek ANULĒTS dāvanu kartes kods – izmantošanai derīga NAV ne elektroniskā, ne dizaina karte. Saņemtā dizaina karte NAV jānosūta atpakaļ pakalpojuma sniedzējam.

Nestandarta situācijas: nestandarta situācijas tiek risinātas komunikācijas ceļā, sazinoties ar mums, rakstot e-pastu uz info@siguldaadventures.com vai zvanot: +371 28383333

Izvēlies piedzīvojumu dāvanu karti šeit

Bungee

99 € 149 €

Zērglis

79 € 129 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Aerodium

23 € 35 € 47 € 59 €

Smartbike

49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Brauciens ar jahtu

250 € 500 € 750 € 1200 €

Happy Ending piknika telts

Atrakciju noma

Adventures' zone

19 € 24 € 26 € 29 €

Mūsu partneri

Skydive Latvia

225 € 399 € 840 €

KLIKK

10 € 20 € 50 €