-1°C

Ukrainas ģimenēm bumbu patversmēs ir nepieciešama palīdzība TAGAD!

08.04.2022

Draugi, mēs to paveicām! Pirmā SIGULDA ADVENTURES organizētā auto fūre ar pārtikas un higiēnas produktiem ir nosūtīta uz Ukrainu.

18. martā mēs šeit – mūsu uzņēmuma mājas lapā – uzsākām ziedojumu vākšanas kampaņu Severdoņeckas (pilsēta Ukrainā) iedzīvotājiem, kas šobrīd, bēgot no Krievijas agresijas un cenšoties glābt savu dzīvību, atrodas bumbu patversmēs. Mēs aicinājām Jūs ziedot, tādējādi palīdzot mums nokomplektēt humānās palīdzības sūtījumu šiem cilvēkiem, kam vitāli nepieciešamas preces izdzīvošanai šajos apstākļos.

02.04. 2022 auto fūre tika nokomplektēta un uzsāka savu ceļu uz Ukrainu.

Paldies veikalu tīklam “Elvi”, kas ātri reaģēja uz mūsu lūgumu nokomplektēt sūtījumu ar nepieciešamajiem produktiem. Šī humānās palīdzības sūtījuma kopējās izmaksas sastādīja 17 775.00 EUR, no kurām 7863.00 EUR sedza Jūsu ziedojumi. Kā solīts, mēs sedzām starpību, no SIA “Sigulda Adventures” novirzot 9912.00 EUR, lai sūtījums iespējami ātri sasniegtu cilvēkus, kam šī palīdzība tik ļoti ir nepieciešama TAGAD.

Paldies ikvienam, kas iesaistījās, ziedojot – gan finansiāli, gan ziedojot produktus no uzņēmumiem, gan individuāli Siguldas vagoniņā.

Diemžēl nekas nav beidzies. Palīdzība Ukrainai ir nepieciešama joprojām. Mēs turpinām ziedojumu vākšanu nākamajam humānās palīdzības sūtījumam uz Ukrainu. Ja arī tu nevari palikt vienaldzīgs un atstāt šos cilvēkus nelaimē, iesaisties un ziedo ŠEIT!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ziedo arī Tu, lai mēs kopā varam palīdzēt iegādāties un nosūtīt Ukrainas iedzīvotājiem akūti nepieciešamos produktus!

Esam saņēmusi oficiālu vēstuli no Ukrainas biedrības “SEVERODONETSK AZOT ASSOCIATION” ar lūgumu sniegt humānu palīdzību Severdoņeckas (pilsēta Ukrainā) cilvēkiem.
Krievijas uzsāktā kara rezultātā daudzi cilvēki Ukrainā ir palikuši bez dzīvesvietas un mitinās bumbu patversmēs, vietējiem iedzīvotājiem vitāli trūkst ikdienas izdzīvošanai nepieciešamo produktu tādu kā:

  • Graudaugu pārtika (makaroni, rīsi, griķi, putraimi, u.c. graudaugu produkti ar ilgu uzglabāšanas termiņu)
  • Gaļas, zivju konservi
  • Piens ar ilgu uzglabāšanas termiņu
  • Bērnu pārtika un bērnu, pieaugušo higiēnas preces

Konkrēti Severdoņeckā šobrīd ir 11 bumbu patversmes, kurās no Krievijas agresijas slēpjas un sevi cenšas pasargāt aptuveni 1500 cilvēki, no kuriem 268 bērni. Šajās patversmēs uz vietas darbojas 150 cilvēki no biedrības “SEVERODONETSK AZOT ASSOCIATION”, kas gādā par siltu ēdienu un palīdz ar bērnu aprūpi.

Maksāšanas veids

Saņēmējs: SIA “Sigulda adventures”, "Atrakcijas", Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, Latvija

Kāda ir mūsu apņemšanās?

Mēs apņemamies iespējami ātri (līdz 1. aprīlim) sagādāt Ukrainas biedrības lūgtos produktus, sakomplektēt tos pārvadājumam un nosūtīt uz Severdoņecku, lai iedzīvotāji, kas slēpjas bumbu patversmēs saņemtu šīs izdzīvošanai nepieciešamās preces.

Kur tiks izmantota Jūsu ziedotā nauda?

Mūsu uzņēmums “AERODIUM TECHNOLOGIES” jau pirmajās kara dienās noziedoja 10 000 € Ukrainas armijai, pēc tam noziedojām vēl 1878 € no Siguldas Vagoniņa ienākumiem. Tomēr nekas vēl nav beidzies tāpēc turpinām palīdzēt.

Ticam, ka kopā mēs varam vairāk. Tāpēc organizēsim šo humanitārās kravas sūtījumu. Jūsu ziedotā nauda 100% tiks izmantota, lai vairumā nopirktu nepieciešamos pārtikas un higiēnas produktus. Ja netiks sasniegta nepieciešamā summa (produktu iegādei tādā apmērā, lai nokomplektētu vienu fūri), mēs segsim starpību, lai pēc iespējas ātrāk fūre tiktu nokomplektēta un nosūtīta uz Ukrainu. Ja saziedotā nepieciešamā summa tiks pārsniegta, tiks organizēta papildu produktu iegāde un transports produktu nogādāšanai. Mēs publicēsim informāciju uzņēmuma mājas lapā un mūsu sociālo tīklu kanālos, sniedzot godīgu informāciju par saziedotās naudas apjomu un tās izmantošanu.

Mēs aicinām Jūs ziedot finansiāli, jo šo nepieciešamo produktu vākšanas organizēšana individuāli būtu laikietilpīgāka, nekā produktu iegāde vairumā pa tiešo no ražotājiem. Ukrainas cilvēkiem palīdzība ir nepieciešama TAGAD! Šī iniciatīva tiks īstenota neatkarīgi no saziedotās naudas apjoma!

Mūsu ilggadējie sadarbības partneri, Kijevas lielveikala “Respublika Park” vadība, nodrošinās mums transportēšanu – vienu fūri ar ietilpību 33 eiro paletes (aptuveni 20 tonnas). Mēs apņemamies sagādāt augstāk minētos produktus, tajā skaitā nodrošināt šo produktu nokomplektēšanu ceļam uz Ukrainu.

Kā tiks organizēta palīdzības sniegšana no mums?

Šī palīdzība ir nepieciešama TŪLĪT, tāpēc mēs iegādāsimies no Latvijas pārtikas uzņēmumiem nepieciešamos produktus vairumā, tiks iegādātas arī higiēnas preces. Šie visi produkti tiks sakomplektēti, piepildot vienu fūri un nosūtot uz Ukrainu līdz 1. aprīlim. Preču transportu no Rīgas uz Severodoņecku palīdzēs noorganizēt Ukrainas partneri. Tiklīdz fūre būs nokomplektēta, tā uzsāks ceļu uz Severdoņecku

Kā mēs saņēmām šo lūgumu palīdzēt no Ukrainas

SIA “AERODIUM TECHNOLOGIES” ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar vēja tuneļu ražošanu, uzstādīšanu un operēšanu visā pasaulē, viena no uzņēmuma jaunajām franšīzēm ir “AERODIUM Kyiv”, Ukrainā. 2022. gada martā bija plānots atvērt šo, jauno vēja tuneli lielveikalā “Respublika Park” Kijevā. Mums ir kolēģi un kontakti Ukrainā, kas šobrīd tieši vēršas pie mums ar šī brīža aktuālajām vajadzībām un lūgumiem palīdzēt. Lielveikala vadība aktīvi nodarbojas ar humanitārās palīdzības organizēšanu iedzīvotājiem, sadarbojoties ar šo biedrību “SEVERODONETSK AZOT ASSOCIATION, no kuras saņemts lūgums PALĪDZĒT.

Mēs nevaram palikt vienaldzīgi un atstāt šos cilvēkus nelaimē!

Izvēlies piedzīvojumu dāvanu karti šeit

Bungee

89 € 139 €

Zērglis

69 € 119 €

Aerodium

19 € 29 € 39 € 49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Smartbike

49 € 69 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Adventures' zone

17 € 24 € 24 € 27 €

Mūsu partneri

Skydive Latvia

210 €