Sigulda 25°C
Grozs

4. Ķūķu klintis - Sigulda

  • Distance

    25 km

  • Laiks

    11:30 (5-7 h)

Sākums: plkst. 11:30 – no Ķūķu klinšu stāvlaukuma

Finišs: Sigulda

Ko sagaidīt?

Brauciena sākums ir pie Ķūķu klintīm (augstākais iezis Latvijā). Tas ir ļoti skaits un iepsaidīgs dabas veidojums. Maršruts ir mierīgs un tāpēc piemērots ģimenēm ar bērniem un laivotājiem bez iepriekšējas pieredzes.

Šajā maršrutā Jūs izbaruksiet lielāko daļu Gaujas kanjona un redzēsiet gan Ķūķu krāces, gan Līgatnes pārceltuvi, gan iespaidīgākos Devona atsegumus abās upes pusēs. To skaitā: Ķūķu (augstākais Latvijā), Līņu, Enkura, Spriņģu, Jumpravu, Katrīnas, Glūdu, Launaga, Elpu Smilšakmens iežus. Brauciens noslēgsies Siguldā – Latvijas mīlētākajā pilsētā – , kur Jums pavērsies vēl neredzēts skats uz Turaidas pili no upes.

Galapunktā Siguldā, pie kempinga “Dainas”, Tevi sagaidīs mūsu darbinieki, lai nogādātu atpakaļ pie Tava auto. Ja vēlēsies pie mums uzkavēties ilgāk, tad mēs Siguldā piedāvājam gardas vakariņas mūsu āra restorānā “MUNO”.

Esi gatavs!

Šī maršruta sākumā būtu vēlams pašiem laivu aiznest aptuveni 200m līdz Ķūķu klintīm. Ja nevarēsiet, tad neuztraucieties, jo to palīdzēs izdarīt mūsu instruktori.