Sigulda 4°C
Grozs

Ko dāvināt Ziemassvētkos?

Dāvini piedzīvojumu! Vai zināji, ka Tu vari iegādāties dāvanu karti jebkuram SIGULDA ADVENTURES pakalpojumam šeit online un saņemt dāvanu karti savā e-pastā uzreiz pēc pirkuma apmaksas? Un vai zināji, ka mūsu dāvanu kartes ir derīgas 100 gadu jeb pārfrāzējot – mēs neierobežojam to izmantošanas termiņu?

Dāvana mammai Ziemassvētkos, dāvana tētim, dāvana sievai vai draugam – šeit pie mums atradīsi piedzīvojumu dāvanu kartes jebkurai gaumei. Neesi pārliecināts, kuru izvēlēties? Mēs Tev palīdzēsīm, lūk, dažas dāvanu idejas:

  • dāvanu karte lēcienam ar gumiju no Siguldas vagoniņa – dāvana kādam, ko vēlies patiesi pārsteigt vai kādam, kas mīl adrenalīnu un novērtēs dāvanu, kas sniegs jaunus izaicinājumus dzīvē un vēl nepiedzīvotas, ekstrēmas emocijas
  • dāvanu karte lidojumam ar zipline Zērglis virs Gaujas senlejas – dāvana, kas derēs un priecēs ikvienu neatkarīgi no vecuma vai dzimuma – tā ļaus sajusties kā īstā putna lidojumā, sniedzot pozitīvas emocijas. Kas nav mazsvarīgi, šī būs unikāla dāvana un piedzīvojums, jo Sigulda šobrīd šī ir vienīgā vieta pasaulē, kur lidojums ar zipline norit pa vagoniņa gaisa trošu ceļu
  • dāvanu karte lidojumam vēja tunelī AERODIUM Sigulda – dāvana, kas ļaus īstenot cilvēces izseno sapni par īstu lidošanu – pievarēt gravitācijas spēku un pacelt savu ķermeni virs zemes brīvā kritiena pozīcijā. Laimes augstākais punkts, neviltots prieks, absolūta brīvība – lūk, tā ir lidošana, lidošana, kas jāizbauda vismaz vienreiz dzīvē ikvienam.
  • Universālā SIGULDA ADVENTURES dāvanu karte – ideāla dāvana, ja neesi pārliecināts par saņēmēja piedzīvojumu gaumi un vēlmēm. Universālā dāvanu karte ļauj izmantot tās nominālvērtību jebkuram no SIGULDA ADVENTURES pakalpojumiem
  • dāvanu kartes elektrisko velosipēdu SMART BIKE nomai, braucienam ar Siguldas vagoniņu, piedzīvojumam uz ūdens ar River Adventures – mēs ticam, ka piedzīvojumi, kas dāvā emocijas un atmiņas ir labākā dāvanas izvēle

Kā es saņemšu savu dāvanu karti? Pēc apmaksas veikšanas iegādātā dāvanu karte elektroniski (A4 izmēra .pdf fails) tiks nosūtīta uz e-pastu, kas norādīts, veicot pirkumu. Dāvanu karti varēsi ērti izprintēt un sagatavot dāvināšanai.

Kā dati – pircēja vai plānotā dāvanas saņēmēja – jānorāda pie informācijas, veicot pirkumu? Veicot pirkumu, Tu norādi savus kā pircēja datus. Atceries – dāvanu karte tiks nosūtīta uz e-pastu, kuru norādīsi pirkuma brīdī. Uz dāvanu kartes vārds, uzvārds neparādīsies, tā nav piesaistīta personai.

Cik ilgi ir derīga dāvanu karte? Visas* SIGULDA ADVENTURES dāvanu kartes ir derīgas 100 gadu jeb mēs neierobežojam to izmantošanas termiņu. Ja dāvanas īpašniekam būs grūti saņemties, varēs to atstāt mantojumā. (*Izņēmums – ADVENTURES’ ZONE dāvanu karte ir derīga 3 gadus kopš iegādes brīža)

Vai es varu iegādāties dāvanu karti kā juridiska persona? Jā, protams. Lūdzu, raksti mums uz e-pastu: info@siguldaadventures.com, norādīt vēlamo dāvanu kartes veidu, ko vēlies iegādāties, un rekvizītus rēķina sagatavošanai. Pēc rēķina apmaksas, mēs Tev nosūtīsim iegādāto dāvanu karti/-es.

Vai ir iespējams iegādāties dāvanu karti taustāmā dizaina formā uz vietas? Šobrīd dāvanu kartes uz vietas iespējams iegādāties “Siguldas vagoniņš” kasē, Jāņa Poruka ielā 14, Siguldā. Darba laiks: katru dienu no plkst. 10:00 – 17:00 (pirms ierašanās lūgums uzzvanīt +371 28020088).

Lai jaudīgas dāvanas un jaudīgs, jaunais 2022. tīģera gads! Tiekamies piedzīvojumos!

Izvēlies piedzīvojumu dāvanu karti šeit

Turbo Zērglis

79 € 129 €

Bungee

Ziemas Lēciens 99 € 149 €

Zērglis

79 € 129 €

Aerodium

19 € 29 € 39 € 49 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Smartbike

49 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

Brauciens ar motorjahtu

250 € 500 € 750 € 1200 €

Happy Ending piknika telts

Adventures' zone

17 € 24 € 24 € 27 €

Mūsu partneri

Skydive Latvia

225 € 399 € 840 €

KLIKK

10 € 20 € 50 €