2°C

Ko dāvināt Valentīndienā?

Visu mīlētāju dienā izvēlies aizraujošu un unikālu dāvanu – dāvanu karti kādam no SIGULDA ADVENTURES piedzīvojumiem, kas pārsteigs un iepriecinās Tavu otru pusīti. Turklāt, divatā ir netikai foršāk, bet arī izdevīgāk!

Bungee

89 € 139 €

Zērglis

69 € 119 €

Aerodium

19 € 29 € 39 € 49 €

Universālā dāvanu karte

20 € 35 € 65 € 100 €

Vagoniņš

12 € 16 € 44 € 56 €

Smartbike

49 € 69 €

River Adventures

49 € 59 € 69 €

Adventures' zone

17 € 24 € 24 € 27 €

Dāvanu idejas aizraujošiem piedzīvojumiem, ko varat baudīt kopā:

Izcila ideja dāvanai būs arī dāvanu karte no River Adventures – Jūsu kopīgajam vasaras piedzīvojumam – laivu braucienam pa Gauju, vai arī, ja neesi pārliecināts, ko no visa dāvanu karšu piedāvājuma Tava otra pusīte īsti vēlas, Tu vienmēr vari izvēlēties mūsu Universālo dāvanu karti, kas būs derīga izmantošanai jebkuram piedzīvojumam no SIGULDA ADVENTURES piedzīvojumu klāsta. Universālā dāvanu karte ir pieeja nominālvērtībās 20, 35, 65, 100, 120, 150 un 200 EUR.

Par godu Valentīndienai un svētkiem, esam sagatavojuši Tev arī īpašu Valentīndienas dāvanu karšu dizainu elektroniskajām dāvanu kartēm. Pirms apmaksas izvēlies sev tīkamo: klasisko dāvanu kartes dizainu vai Valentīndienas dizainu. Tiklīdz pirkums būs apmaksāts, uz savu norādīto e-pasta adresi saņemsi dāvanu karti elektroniskā .pdf A4 izmēra failā ar Tevis izvēlēto dizainu.

Pērc dāvanu karti online šeit un saņem to e-pastā pēc apmaksas veikšanas vienas minūtes laikā vai izvēlies sūtīšanu ar Omniva un saņem dizaina karti sev tuvākajā Omniva pakomātā. Izcila dāvana, ātra un ērta tās iegāde.

P.s. Vai Tu jau dzirdēji, ka mūsu piedzīvojumu dāvanu kartes ir derīgas 100 gadu?! Jā, tā tiešām ir – 100 gadi no dāvanu kartes iegādes dienas jeb pārfrāzējot: mēs neierobežojam dāvanu karšu izmantošanas termiņu. Satriecoši, vai ne?

Starp citu – dāvinot piedzīvojumu, Tu dāvini patiesas emocijas, kas paliks atmiņā vienmēr un šī ir Tava visu laiku labākā Valentīndienas dāvanas izvēle. Vēl foršāk – ja šīs emocijas varat piedzīvot kopā. Tava otra pusīte to novērtēs un būs sajūsmā – uzticies mums!